Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA

Profil jazykového centra

Jazykové centrum KIAORA vzniklo roku 1999. Sféra naši činnosti se zaměřuje na Zlínský a Moravskoslezský region avšak intenzivní víkendové kurzy jsou určeny klientům z celé ČR (SR).

Moderní učebny se nachází přímo v centru Rožnova pod Radhoštěm (ulice Palackého 174) a Valašského Meziříčí (náměstí 84).

Jazykové centrum je zařazeno do vyhlášky MŠMT. Tato akreditace je vydávána na základě přísných výběrových kritérií týkajících se kvality,odpovídající kvalifikace lektorů a taktéž vhodných prostor pro výuku. V současnosti u nás studuje přes 700 studentů a to jak v kurzech pro veřejnost, tak ve firemních kurzech (viz. reference).

Výuku provádí kvalifikovaní lektoři s VŠ vzděláním v oboru či mezinárodními zkouškami a praxí v zahraničí. K výuce jsou využívány učební materiály předních vydavatelů, audiovizuální a cizojazyčné materiály z denního tisku a časopisů přispívající k větší efektivitě Vaší výuky.

Kurzy jsou pravidelně monitorovány z hlediska kvality a spokojenosti studenta. Jakékoliv připomínky jsou vítány.

Kancelář a učebny v Rožnově pod Radhoštěm

Kancelář a učebny ve Valašském Meziříčí